Formularz zaproszeń slubnych

Część projektowa:

 • Wypełnij formularz poniżej lub pobierz tutaj www.dejavu.adsvps.pl/formularzDejaVu1.doc  i prześlij do nas na maila 
 • Czas realizacji
  • W ciągu 24 h wykonujemy projekt , który następnie wysyłamy do Państwa e-mailem do akceptacji, na maila podanego w formularzu.
  • Dzień liczony jest od godziny 8 do 16 od pn.-pt.
  • Może się zdążyć, że projekt zostanie przesłany poza normalnymi godzinami pracy – czasem dla dobra klientów staramy się zostać po godzinach, abyście Państwo mogli jak najszybciej dostać zamówienie.
 • Akceptacja
  • Na tym etapie należy dokładnie sprawdzić projekt i go zaakceptować. Zmiany mogą być przeprowadzone tylko do momentu wysłania do nas akceptacji. Dlatego prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na wszelkie błędy ortograficzne, stylistyczne, wielkość czcionki (czy nie za mała, czy nie za duża, czy odpowiednio czytelna, kolorystykę czcionek i grafik) itp. Projektowanie odbywa się poprzez funkcję kopiowania – nie sprawdzamy błędów, nie piszemy tekstów zaproszeń, nie odmieniamy nazwisk gości.

Część produkcyjna:

 • Produkcja - Po akceptacji przystępujemy do produkcji – trwa ona od 2 do 4 pełnych dni roboczych. Średnio jest to 3 dni robocze.

UWAGA! Płatności należy dokonać najpóźniej w dniu akceptacji projektu lub wybrać wysyłkę za pobraniem! Czas produkcji liczymy od daty akceptacji i daty zaksięgowania zapłaty na naszym koncie – w zależności od tego co nastąpi później – oba te warunki musza być spełnione przed rozpoczęciem produkcji.

Dane podstawowe
Adres do wysyłki
Dodatkowe informacje
Wzór zaproszenia i cen za szt.
/kurier 20 zł, odbiór osobisty, poczta 17 zł, kurier pobranie 22 zł./
Jeśli Państwo zaznaczyli tak należy w etapie 6 (lub osobnym pliku) wkopiować listę gości w Wordzie w formie odmienionej. Jeśli wpiszą Państwo słowo nie – zamiast listy gości pozostawimy Sz.P. i wykropkowane miejsce.
Specyfikacja zamówionych zaproszeń
Treść można wpisać w polu obok lub wysłać jako załącznik w formacie Worda /.doc/ lub .txt. Tekst powinien być kompletny i zawierać wszystkie wybrane informacje /np. Imiona i nazwiska Pary Młodej, datę i miejsce uroczystości, ewentualną sentencję, wierszyki itp/. Tekst, który Państwo załączą zostanie umieszczony wewnątrz zaproszenia bez dokonywania poprawek – prosimy o dokładne sprawdzenie. Ułożymy go i prześlemy do akceptacji lub poprawki w formie JPG.
Na Państwa życzenie możemy umieścić wewnątrz Imiona i Nazwiska zapraszanych gości. Listę gości można podać w okienku obok lub wysłać jako załącznik w formacie Worda /.doc/ lub .txt. UWAGA! Lista gości powinna być w formie odmienionej, takiej jak ma być wydrukowana na zaproszeniach! Np.: Janinę Kowalską z osobą towarzyszącą