Izabela Janachowska nie miała przyjaciół w szkole, ale jej syn jest związany z chłopcami

Izabela Janachowska opuściła zajęcia z powodu swojej pasji do sportu

Izabela Janachowska od najmłodszych lat pasjonowała się tańcem towarzyskim. Zaczął regularnie trenować w wieku ośmiu lat. Dzięki swojej pracy i doświadczeniu w tańcu była wielokrotną mistrzynią Polski w tańcu latynoamerykańskim i towarzyskim oraz reprezentowała Polskę na najważniejszych turniejach tanecznych na świecie. Posiada wiele medali i osiągnięć. Niestety z powodu kontuzji musiał zrezygnować ze swojego entuzjazmu. Ostatnio pojawiła się w Tańcu z gwiazdami w 2014 roku. Jednak jej kariera medialna rozpoczęła się wraz z pojawieniem się w tym programie. Najlepsze wyniki osiągnęła z Pawłem Stalińskim, z którym dotarła do finału, oraz z Radosławem Majdanem, z którym zajęła czwarte miejsce.

W dzieciństwie Izabela Janachowska oddała się swojej pasji do zajęć sportowych. Zdarzało się, że brakowało mu zajęć na zawody i turnieje. W rezultacie nie obsadzał uczelni i nie obsadzał ławki szkolnej. „Ze względu na sport nie chodziłem zbyt często na ten uniwersytet i nie był on tak przyjazny jak wszyscy inni. Spędziłem większość czasu na treningach i byłem trochę na uboczu”. - zdradza Janachowska w rozmowie z Pomponikiem.

Syn Janachowskiej poszedł do przedszkola.

Ale jej syn Chris, który uczęszcza do brytyjskiego przedszkola, jest już zafascynowany nowym miejscem. Dziecko pociągają inne dzieci. „Kiedy widzi dzieci, lubi się z nimi bawić. Jestem bardzo podekscytowany jego rozwojem.”

Janachowska i jej mąż mieli okazję wstąpić na wydział syna. Chociaż chłopiec ma dopiero cztery lata, jego żłobek działa tak samo jak w Wielkiej Brytanii, a placówki są bliżej uniwersytetu niż żłobka. „Muszę otworzyć mu drzwi, ale też dać mu wolność wyboru. Nie wyobrażam sobie, że teraz go zostawiłam i zapisałam do przedszkola. „To brytyjski żłobek jako efekt końcowy naszego życia, które jest naprawdę szalone, a czasami jesteśmy gdzie indziej, więc naprawdę chciałem, aby mówiła bardzo dobrze po angielsku” – zdefiniowała gwiazda „Faktu”.

Zobacz też:

Izabela Janachowska o małżeństwach bezdzietnych. Czy tym razem przesadził?

Izabela Janachowska zapisała syna do przedszkola. Tanio nie będzie...

Janachowska w pustych kopertach na weselu! Odwołanie: „Nie ma znaczenia, ile pieniędzy włożymy do koperty”