O nas

Eleganckie, piękne, niepowtarzalne Zaproszenia Ślubne. - to nasze motto. Jesteśmy firmą z ponad siedmioletnim doświadczeniem w branży produkcji zaproszeń. Do produkcji używamy najwyższej jakości papierów i dodatków. Specjalizujemy się między innymi w produkcji ręcznie ozdabianych zaproszeń ślubnych,kart okolicznościowych, zaproszeń na chrzest, zaproszeń komunijnych, kartek świątecznych, itd... Swoją pracę wykonujemy rzetelnie, niezależnie od tego jak duże jest to zamówienie - pracujemy dla klientów indywidualnych. Jeśli szukacie Państwo indywidualnych pomysłów to polecamy nasze usługi. Wszystkie nasze produkty są wykonywane na miejscu, w całości w naszej firmie. Posiadamy kompletne zaplecze techniczne służące do tego typu produkcji. Preferujemy sprawdzone rozwiązania poparte doświadczeniem aczkolwiek korzystamy też z nowych technologii wchodzących na rynek, lubimy też wykonywać prace w starym stylu. Łączenie tych dwóch kierunków przynosi nadspodziewane efekty estetyczne. Zawsze służymy Klientowi radą i pomocą. Zamówienia prosimy składać bezpośrednio na e-mail: , lub poprzez zakładkę kontakt, podając szczegóły (wzór, ilość sztuk,wybrany wdruk z wstawionymi swoimi danymi)


Formularze zamówień do pobrania:

  • Zaproszenia ślubne
  • Karty biznesowe

Zapraszamy do obejrzenia wzorów w naszej pracowni Do nas nie trzeba się umawiać! ul. Braci Jeziorowskich 9D w Płocku (międzytorze k. Contexu, naprzeciw przedszkola)


Godziny otwarcia:

Poniedziałek - czwartek 9:00 - 19:00  Piątek, Sobota NIECZYNNE   (TYLKO PO WCZEŚNIEJSZYM UMÓWIENIU TELEFONICZNYM 515 266 276 )