Przegląd czterech najbardziej weselnych historii ślubnych Simów

Przegląd czterech najbardziej weselnych historii ślubnych Simów
/r/n

Ta recenzja powinna być zrobiona kilka dni temu. Z każdą kolejną aktualizacją miałem nadzieję, podobnie jak Simomane, że wtyczka w końcu zadziała, bo powinna. EA postanowiło jednak wstrzymać CDPR i zaraz po premierze wydać coś znacznie mniej rozwiniętego niż Cyberpunk.

Wiem, że krytykowanie Simów to zły sport. Mimo upływu lat i coraz wyraźniejszego zbierania funduszy przez EA, The Sims nadal uzależnia, a fani serii są zazwyczaj wielkimi fanami swojego ulubionego sportu. Trudno jednak uniknąć błędów ortograficznych lub nieodpowiadania na polecenia wydawane użytkownikom cyfrowym. Ale zacznijmy najpierw.

Witamy w Tartos

Pakiet gier The Sims 4 Ślubne Historie dodaje nową scenerię do sportu o nazwie Tartosa. Na pierwszy rzut oka widać, że twórcom wtyczki zależało na stworzeniu obszaru, który od razu przywołuje ciepłą, śródziemnomorską atmosferę z romantyzmem w tle. Tartosa wygląda absolutnie oszałamiająco jako miejsce na ewentualne wesele lub jako świat, w którym Simowie mogą spędzić miesiąc miodowy.

Zdjęcia: © Poligamia | Karolina Kowalska

Tartosa to nowe środowisko modelowe w dodatku Wedding Story

Wraz z tłem twórcy dodali także nowy rodzaj parceli, Wedding Venue, której przeznaczenie nie wymaga wyjaśnienia. W zależności od upodobań nasi Simowie mogą zdecydować się na zorganizowanie przyjęcia na swojej parceli lub kupienie lub upieczenie bukietu kwiatów i tortu weselnego oraz spotkania z gośćmi w miejscu, w którym odbędzie się całe wydarzenie. Alternatywa miejsca nie wpływa zbytnio na możliwości, ale jeśli chętnych jest więcej, łatwiej jest pomieścić ich na działce specjalnie przygotowanej na wesela.

Zdjęcia: © Poligamia | Karolina Kowalska

Musisz znaleźć pana młodego przed pójściem na ślub.

Duże wydarzenie

Samo planowanie ślubu jest podobne do organizacji różnych wydarzeń, które wcześniej istniały w dziedzinie wypoczynku. Gracz musi zadecydować o wyborze przyjaciół, ale konieczne jest również zadecydowanie o czynnościach, które można wykonać podczas ceremonii ślubnej. Dodatkowo wpływamy również na sposób ubierania się Pary Młodej podczas imprezy oraz samych gości.

Źródło zdjęć: © Polygamia | Karolina Kowalska

Inaugurację możemy nawet odpowiednio uczcić

Na szczęście, podczas gdy czynności takie jak picie rytualnej herbaty lub posypywanie ryżem mogą brzmieć jak uwaga, kiedy rozpocznie się zaplanowane wydarzenie, zaczynają się schody. Aby umożliwić gościom udział w określonych czynnościach, takich jak składanie przysięgi lub krojenie tortu, muszą kliknąć wybraną lokalizację, a następnie kliknąć menu Czynności ślubne, aby zebrać wszystkich Simów razem i obejrzeć wesele. przysięgam lub w stylu ciasta.

Zdjęcia: © Poligamia | Karolina Kowalska

Ceremonia ślubna składa się z wielu czynności.

Niestety twórcy nie przewidzieli scenariusza, w którym młoda para, decydując się na bezpieczną interakcję, będzie czekać na zebranie się wszystkich gości i rozpoczęcie uroczystości. Za każdym razem gracz musi kliknąć menu interakcji i czekać, aż zakręceni Simowie zdecydują się na manewr, co zwykle się nie zdarza. Próba zebrania ich do aktywnego udziału nie działa, a Simowie cały czas są w grze, całkowicie ignorując polecenia gracza. To z kolei sprawia, że wtyczka jest bezcelowa.

Kod błędu: 0

Na początku tego sportu, tuż po tym, jak zaczął się rozwijać, prawie niemożliwe było uratowanie wielu meczów. Każda próba zapisu kończyła się zaskakującym kodem błędu: Report Null. Widać, że sprawa musiała dostatecznie zagrozić EA spadkiem sprzedaży brutto (lub zalewem wiadomości od oburzonych graczy rozważających propozycje wysłane do deweloperów). i YouTube), że twórcy wydali odpowiednią zmianę stosunkowo szybko.

Zdjęcia: © Poligamia | Karolina Kowalska

Zapisz grę? Kto tego chce...

Nie oznacza to jednak, że błąd całkowicie zniknął. Podczas gdy w obecnej wersji The Sims wzięliśmy połowę, natknęliśmy się na więcej dwa lub trzy razy. Można go jednak pominąć, po prostu zapisując grę w nowym zapisie. Jednak zbawienna łaska jest wierzchołkiem góry lodowej problemów z wtyczką, niezależnie od dużej liczby aktualizacji, które zostały już wydane zaraz po jej wydaniu.

Usiądź 2 na szynach

Biorąc pod uwagę oczekiwania dzielnicy, która dużo zainwestowała w tę ekspansję, nie można sobie wyobrazić, aby ten wyraźny pakiet rekreacyjny otrzymał wysoką ocenę. Już sama idea elastyczności, aby móc zaplanować i zorganizować wesele i inne typowo rodzinne uroczystości, takie jak rocznica czy przyjęcie zaręczynowe, naprawdę odbiły się echem.

Źródło zdjęć: © Polygamia | Karolina Kowalska

Goście nie chcą zobaczyć przysięgi? Może to być standardowy handicap.

Wdrożenie przekroczyło jednak możliwości twórców (lub zabrakło czasu, jak w przypadku wspomnianego Cyberpunka ). Błędy są tak gęste, że gracz może mieć problemy nie tylko z interakcją z Simami związanymi z dodatkami, ale także z Simami z niższej wersji gry lub innymi dodatkami, które wcześniej działały świetnie.

Zdjęcia: © Poligamia | Karolina Kowalska

Złożona przysięga, koniec małżeństwa, czas na jeszcze większą decyzję

Od czasu premiery Opowieści ślubnych można nawet zobaczyć Simów, którzy losowo rezygnują bez powodu, tracą pracę w kolejce lub są całkowicie ignorowani. Coś we wtyczce wydaje się bardzo zakłócać resztę kodu i dopóki twórcy nie zorientują się, jaki niefortunny średnik lub zbędną klasę pozostawił stażysta, nie ma sensu kupować pakietu. Dopóki problemy nie zostaną w pełni rozwiązane, Wedding Stories jest bardzo irytującą weselną klapą i nigdy nie radzi sobie dobrze na 90 $.

Nasza recenzja The Sims 4 Ślubne historie:

Wydawca gry, firma Electronic Arts, udostępnił nam ją do recenzji.

/r/n