Zwrot

Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przepis z ustawy).

 
  Zwracany produkt nie może nosić śladów użycia ani zniszczeń. 

 

Zgodnie z obowiązującym prawem od momentu otrzymania przesyłki  przysługuje Państwu 14 dniowy okres na zgłoszenie chęci zwrotu towaru i  kolejne 14 dni na jego odesłanie do nas. 

 

Wszelkie reklamacje rozpatruję w ciągu 7dni po wcześniejszym kontakcie  telefonicznym i wysłaniu drogą mailową dokładnego opisu reklamacji.  Zwroty należy zgłaszać na nasz adres mailowy:  w treści takiej wiadomości należy uwzględnić następujące informacje

 

- Imię i Nazwisko,

 

- Datę złożenia zamówienia

 

- Datę odebrania przesyłki 

 

Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy:  

W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania  Towaru.  

 

Towar zwracany:  w tym trybie towar będzie przyjęty tylko i wyłącznie  wtedy,

gdy będzie odesłany w oryginalnym, niezniszczonym opakowaniu,

nie  będzie nosił żadnych śladów użytkowania lub uszkodzeń

oraz będzie  zawierał wszystkie elementy wchodzące w jego skład.   

 

Towar zwracany w powyższym trybie należy przesłać zabezpieczony przed  zniszczeniem na adres mojej firmy na koszt Kupującego. 

 

Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu  od umowy zawartej na odległość,

swoje dane personalne oraz podać numer  konta bankowego, na które ma zostać przekazany zwrot należności. 

 

Po otrzymaniu przesyłki sprawdzę jej stan pod względem wyżej  wymienionych warunków. Jeżeli będą spełnione w/w wymogi odstąpienie od  umowy zostanie dokonane, a kwota należna zwrócona zostanie w przeciągu  14 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki zwrotnej.

 

Jako kwotę należności podlegającą zwrotowi rozumieć należy tylko i  wyłącznie  wartość zwracanego towaru. Koszty wysyłki zwrotnej towaru nie podlegają  zwrotowi. Nie przyjmuję zwrotów przesłanych przesyłką za pobraniem.  W przypadku niezgodności przesyłki z wyżej wymienionymi warunkami towar  zostanie zwrócony na koszt Klienta. 

 

Towary wykonywane na indywidualne zamówienie nie są objęte możliwością  zwrotu. Towary te rozumiane są jako rzeczy, które nie nadają się do powtórnej  sprzedaży osobom trzecim. Zaliczamy do nich zaproszenia, zawiadomienia,  winietki, menu, zawieszki, podziękowania, kopertówki, litery ze styroduru przygotowywane pod klienta itp., czyli  wszystkie te rzeczy, które są odpowiednio przygotowane i zadrukowane wg  Państwa wytycznych i na Państwa zamówienie.